Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 200,00 zł.
Producenci

Darmowa dostawa

Newsletter
Podaj swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.
Formy płatności

Dokonująć zakupu w naszym sklepie możesz wybrać następujące formy płatności:

 

Przelewem natychmiastowym 

Forma płatności dla klientów chcących w sposób szybki i bezpieczny przekazać środki pieniężne na rachunek naszego sklepu. Wybierając tą formę płatności, należy wskazać bank, z którego ma zostać dokonany przelew. Następnie w końcowym etapie składania zamówienia, po kliknięciu przycisku "Opłać" klient automatycznie zostanie przekierowany do swojego banku w celu dokonania zapłaty. 

Nad bezpieczeństwem płatności online czuwa Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

Obsługiwane formy płatności:

Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Blikiem

Forma płatności dla klientów chcących szybko, wygodnie i bezpiecznie dokonać płatności. Wybierając tą formę płatności, w końcowym etapie składania zamówienia, po kliknięciu przycisku "Opłać" klient zostanie przekierowany na stronę, gdzie należy podać kod BLIK z aplikacji mobilnej swojego banku a następnie potwierdzić transakcję w aplikacji banku. 

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem fakturę proforma z numerem rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Gotówka przy odbiorze

Płatność gotówką przy osobistym odbiorze zamówienia (brak możliwości zapłaty kartą).

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl